O nás

Stomatologické centrum DentCare poskytuje svojim klientom komplexnú, výhradne systematickú zdravotnú starostlivosť v oblasti preventívnej a terapeutickej stomatológie a čeľustnej ortopédie. Nie sú to len zuby, ktoré stoja v centre nášho záujmu. Naopak hlavnou filozofiou je vidieť ich v kontexte žuvacieho aparátu a tváre a tak podrobne analyzovať funkčné a estetické problémy.

Každý liečebný plán determinujeme „princípom troch I“:

Individualizovane – rešpektujeme individuálne požiadavky a očakávania klienta a zohľadňujeme ich pri návrhu liečebného plánu

Informovane – nie je pre nás stratou času predstaviť klientovi viaceré alternatívy liečby, pretože len dobre informovaný klient vie zhodnotiť výsledky liečby a byť s ňou spokojný

Indikovane – liečime len odborne v súlade s modernými liečebnými postupmi, zameriavame sa na funkčné indikácie stomatologickej liečby, ale rovnakou výzvou sú pre nás aj estetické reštaurácie chrupu.

Je pre nás dôležité minimalizovať nepríjemné pocity a dojmy zo stomatologického ošetrenia a preto sme pre našich klientov pripravili v stomatologickom centre DentCare  príjemné prostredie a vytvorili tím rovnako príjemného a ochotného personálu. Vždy nás teší, keď klienta definitívne zbavíme neprimeraného strachu z ošetrenia. Radi privítame všetkých, ktorí majú záujem o naše služby.

MUDr. Juraj Goga
stomatológ / čeľustný ortopédZdravotnú starostlivosť v odbore čeľustná ortopédia (ortodoncia) poskytujeme ako zmluvný partner VšZP, Dôvera a Union ZP.